Grzegorz Kerber

Fotografia portretowa, sensualna i nie tylko

Gramy z WOŚP

Gramy z WOŚP

Co roku z ogromną radością i zaangażowaniem biorę udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moim sposobem na wsparcie tej szlachetnej inicjatywy jest licytacja fotograficznych perełek oraz voucherów na sesje zdjęciowe.

Zdjęcia Lokalnych Pocztówek

W przeszłości, na licytacjach WOŚP, oferowałem duże formaty moich zdjęć, przedstawiających urokliwe lokalne miejsca – od zamku po malownicze jezioro. Te fotograficzne dzieła stały się nie tylko sposobem na wsparcie WOŚP, ale również piękną ozdobą dla wielu domów i biur.

Vouchery na Sesje Zdjęciowe

W tym roku, aby jeszcze bardziej zaangażować się w pomoc, oferuję łącznie cztery vouchery na profesjonalne sesje zdjęciowe. Vouchery te będą podzielone między dwa sztaby WOŚP – jeden voucher zostanie wystawiony na aukcji internetowej na Allegro, a drugi będzie dostępny do wylicytowania podczas finału WOŚP.

gramy z WOŚP

Różnorodność i Możliwości

Każdy voucher umożliwia wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, która może być świetnym prezentem lub okazją do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Może to być sesja rodzinna, portretowa lub tematyczna, dostosowana do indywidualnych potrzeb i pomysłów zwycięzcy aukcji.

Łączymy Pasję z Pomocą

Dzięki tym voucherom nie tylko wspierasz wspaniałą sprawę, ale również otrzymujesz okazję do uwiecznienia wyjątkowych chwil. To piękny sposób na połączenie pasji fotograficznej z działalnością charytatywną.

Serdecznie zachęcam do udziału w licytacjach – Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie. Razem możemy przyczynić się do wielkiej sprawy, jednocześnie tworząc piękne wspomnienia uchwycone w kadrze.

Razem twórzmy dobro – licytuj, wygrywaj i ciesz się wyjątkowymi sesjami zdjęciowymi, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!