Grzegorz Kerber

Fotografia portretowa, sensualna i nie tylko

Kamila

Kwietniowy Spacerniak Po Poznaniu

W kwietniu miałem przyjemność odkrywać urok Poznania, skupiając się na okolicach Starego Browaru, ale nie ograniczając się tylko do tej lokalizacji. Wiosna w pełni objawiła się przez przyjemne słońce, które rozpieszczało nas swoimi promieniami, tworząc idealne warunki do fotografowania. Światło było wystarczająco delikatne, aby uniknąć ostrości charakterystycznej dla letnich dni, co pozwoliło na uchwycenie miasta w zupełnie innej, bardziej subtelnej atmosferze.

W tej galerii zdjęć, chciałbym zaprezentować nie tylko piękno Poznania, ale także jak świetnie można wykorzystać wiosenne światło do podkreślenia unikalnych detali miasta. Każda fotografia to próba uchwycenia dynamiki i życia miejskiego, a jednocześnie pokazania spokoju i uroku, jaki oferuje Poznań.

Zapraszam do przeżywania wiosennego spaceru po Poznaniu razem ze mną, przez te kadrów uchwycone w sercu miasta. Niech każde zdjęcie opowiada swoją własną historię i przypomina o tym, jak ważne jest, aby cieszyć się chwilą i pięknem, które nas otacza.