Grzegorz Kerber

Fotografia portretowa, sensualna i nie tylko

Majowa Sesja

Majowa Sesja w Kórnickim Arboretum

Maj to idealny czas na odkrywanie uroków Kórnickiego Arboretum, zwłaszcza jeśli chodzi o zdjęcia portretowe. Jednak, jak dobrze wiemy, Arboretum w Kórniku to miejsce, które zachwyca o każdej porze roku, oferując niezliczone możliwości fotograficzne.

W tej galerii zdjęć, chciałbym podzielić się z Wami pięknem majowej przyrody i unikalnymi kompozycjami, jakie udało mi się stworzyć w tych malowniczych zakątkach. Kórnickie Arboretum oferuje doskonałe tło dla każdego rodzaju fotografii plenerowej – od subtelnych portretów, po szerokie krajobrazy.

Wykorzystując naturalne piękno majowych kwiatów i soczystą zieleń, każde zdjęcie staje się wyjątkowym dziełem sztuki, podkreślającym naturalne piękno otoczenia i modeli. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak różnorodność przyrody i zmieniające się pory roku wpływają na tworzenie niezapomnianych fotografii.

Zapraszam do zanurzenia się w majowej atmosferze Kórnickiego Arboretum, gdzie każdy zakątek kryje w sobie potencjał do stworzenia wyjątkowych i pełnych uroku fotografii.