Grzegorz Kerber

Fotografia portretowa, sensualna i nie tylko

Kolejowo-warsztatowo

Kolejowo-warsztatowo - Ten tytuł idealnie oddaje esencję naszej sesji w zajezdni kolejki wąskotorowej w Środzie Wielkopolskiej. W skład naszego kreatywnego zespołu wchodziły 4 modelki, 2 fotografów i mnóstwo świetnej zabawy. Teren zajezdni oferował niepowtarzalne tło dla naszych zdjęć, pełne charakteru i oryginalności.

Mam szczególną słabość do takich miejsc, które “grają na zdjęciu” i dodają głębi kadrów. Studio z białymi ścianami może mieć swoje zalety, ale to właśnie niepowtarzalne otoczenie daje zdjęciom duszę i charakter. Dlatego zawsze poszukuję nowych, inspirujących przestrzeni, które mogą stać się tłem dla moich sesji.

Współpraca z modelkami: Malinovą (malinova_posing), Natalią, Martą Maru Szewczyk (Marta Maru Szewczyk), Anetą Łucką (aneta.luckaa) oraz wsparcie wizażystki z lustro.photo.makeup (lustro.photo.makeup) przyczyniły się do stworzenia niezapomnianych zdjęć. Lokalizacja - Średzka Kolej Powiatowa (sredzkakolej) - dostarczyła nam idealnego otoczenia, a współpraca z drugim fotografem, Mikołajem Jagodzińskim (jagodzinio.pl), wzbogaciła projekt o różnorodne perspektywy.

Jeśli znasz ciekawe przestrzenie, które mogłyby stać się tłem dla takich sesji, odezwij się!