Grzegorz Kerber

Fotografia portretowa, sensualna i nie tylko

Anastasiia Marchenko

Anastasiia Marchenko - Ta 24-letnia Ukrainka, dostępna na Instagramie jako chay.7, jest połączeniem talentu, gracji i wdzięku. Anastasiia, mierząca 176 cm wzrostu i posiadająca 9-letnie doświadczenie w gimnastyce artystycznej, wnosi niezwykłą dynamikę i ekspresję do swoich zdjęć. Nie tylko jej fizyczne atrybuty przyciągają uwagę, ale także bogate doświadczenie aktorskie, które pozwala jej z łatwością adaptować różne role i charaktery podczas sesji.

W naszej najnowszej sesji z Anastasiia, przenieśliśmy się w różnorodne przestrzenie, aby uchwycić jej wszechstronność. Od nostalgicznej i surowej atmosfery starej stodoły, przez spokojny i romantyczny sad, aż po tajemniczy strych i kojące brzegi jeziora - każde miejsce dodawało inny klimat naszym ujęciom.

Zdjęcia portretowe skupiały się na naturalnym pięknie i ekspresji Anastasiia, podkreślając jej unikalną osobowość. Bardziej sensualne kadry w bieliźnie uwydatniały jej pewność siebie, delikatność i kobiecość.

Mieszkając we Wrocławiu, Anastasiia przynosi ze sobą kawałek wschodnioeuropejskiej duszy, mieszając ją z polskim krajobrazem i kulturą. Jej wszechstronność i talent sprawiają, że każda sesja z nią jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Z niecierpliwością czekam na kolejne projekty z jej udziałem!