Grzegorz Kerber

Fotografia portretowa, sensualna i nie tylko

Kinga Chorostowska

Kinga Chorostowska - Ta znakomita modelka, znana z publikacji dla prestiżowych marek takich jak CKM, jest dostępna na Instagramie pod adresem chorostowska. Kinga, odkrywając razem z nami zakątki krajobrazu, odsłania również swoją niezwykłą osobowość. Jej zdolność do wcielania się w różnorodne role czyni każdą sesję z nią niezwykle fascynującą.

W naszej współpracy z Kingą Chorostowską zanurzyliśmy się w atmosferze różnych miejsc, aby podkreślić jej wszechstronność. Stara stodoła stała się tłem dla surowych, aczkolwiek pełnych głębi ujęć, które odzwierciedlały autentyczność i siłę jej charakteru. Sad, z kolei, pozwolił na stworzenie kadry pełnej delikatności i subtelnego uroku. Urokliwe brzegi jeziora i pomostu idealnie zagrały w promieniach zachodzącego słońca, zaś tajemniczy strych stał się miejscem, gdzie Kinga mogła eksplorować bardziej zmysłowe aspekty swojego modelingu.

Kinga Chorostowska to nie tylko modelka o niezaprzeczalnym talencie, ale także indywidualność, która potrafi przekształcić każdy obraz w prawdziwe dzieło sztuki. Jej doświadczenie w branży, pasja i niepowtarzalny styl sprawiają, że każdy projekt z jej udziałem staje się wyjątkowy.

Zapraszamy do zapoznania się z sesją i przekonania się na własne oczy o niesamowitym talencie Kingi.