Grzegorz Kerber

Fotografia portretowa, sensualna i nie tylko

Zimowy Spacer po Poznaniu z Anastasiią

W ramach sesji fotograficznej wybraliśmy się na zimowy spacer po Poznaniu z Anastasiia Dudą (anastasiyaduda). Sesja ta łączyła w sobie elementy miejskiego pejzażu i klasycznej architektury kamienic, co pozwoliło na uchwycenie różnorodnych oblicz Poznania.

Sesja Miejska w Poznaniu

Podczas spaceru z Anastasiia, mieliśmy okazję eksplorować i fotografować zarówno znane, jak i mniej odkryte miejsca miasta. Każde z nich wnosiło coś unikalnego do naszej sesji.

Odkrywanie Zakątków Poznania

Poznań zaskoczył nas swoją różnorodnością, od tętniących życiem ulic miejskich po spokojniejsze zakątki w starych kamienicach. Udało nam się uchwycić nie tylko piękno miasta, ale również jego wyjątkową atmosferę zimą.

Współpraca z Modelką

Anastasiia Duda wniosła do sesji wiele kreatywności i świeżych pomysłów. Dzięki jej naturalnej ekspresji i stylowi, zdjęcia zyskały na wyjątkowości, pokazując zarówno jej talent, jak i piękno poznańskich miejsc.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tej sesji, która pokazuje Poznań w niecodziennym świetle i podkreśla urok spacerów po mieście w zimowej aurze.